Apie mus

Rietavo verslo informacijos centras kartu su partneriais iš Klaipėdos; Rostoko, Greifsvaldo Vokietijoje; Ščecino Lenkijoje, vykdydami Pietų Baltijos programos projektą „Verslo ir kultūros partnerystė (2012- 2015), parengė ir išbandė keletą formatų, skatinančių verslo ir kultūros veikėjų bendradarbiavimą ir prisidedančių prie vietovės identiteto stiprinimo.

Vienas tokių formatų – visuomenės finansavimo arba minios finansavimo (crowd-funding) platforma „Veik.Rietave“. Platforma „Veik.Rietave“ – tai elektroninis portalas www.veik.rietave.lt, kurios tikslas sustiprinti verslo ir kultūros bendradarbiavimą Rietavo savivaldybėje, paskatinti Rietavo plačiosios bendruomenės iniciatyvas ir vystyti savitarpio pagalbos kultūrą.

Atsižvelgdami į ekonominius ir socialinius faktorius, kurie ne visada yra palankūs realizuoti vertingas idėjas, suprantame, kaip sunku gali būti surinkti pinigų naujos veiklos, renginio ar kultūrinio projekto pradžiai. Įvertinant šiandienos ekonominį klimatą, tai tampa vis sunkiau, o bendruomenė praranda daug vertingų idėjų apie jas nesužinojusi ir neįvertinusi.

Mes norime sutelkti kūrėjus, geranoriškus bendruomenės narius ir regiono verslą bendram tikslui bei vienijančiai veiklai. Norime suteikti galimybę idėjų autoriams pristatyti savo projektus, bendruomenei ir verslui įvertinti jų svarbą ne tik teoriškai, bet ir realia finansine parama.Grįžti