Profiliai / Lankytinos vietos

Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras

Rietavo turizmo ir verslo informacinis centras

Rietavo verslo informacijos centro misija būti patikimu pagalbininku ir partneriu Rietavo savivaldybės teritorijoje veiklą vykdantiems bei besikuriantiems verslininkams, teikti jiems konsultacinę, mokymų bei techninę / institucinę pagalbą, prisidėti skatinant užsienio ir vietos investicijas Rietavo savivaldybėje. Laima Dockevičienė Direktorė

Alko kalnas

Alko kalnas

Česlovas Kudaba rašė: „Nepamirštamas reginys nuo Alko kalno. Miglose banguoja miško viršumedžių toliai. Papėdėje slepiasi mažytės trobos…

Ruškio landšaftinis kraštovaizdžio draustinis

Ruškio landšaftinis kraštovaizdžio draustinis

Aplankęs draustinį Č. Kudaba rašė: ,,Ruškio draustinis yra ypatingoje Žemaičių aukštumų reljefo apsuptyje. Čia šalia aukštų kalvų yra gilių pradubų su ežerėliais. Aukštai iškilęs Lopaičių kalnas, o netoli jo visu šimtu metrų žemiau telkšo keli ežeriukai. Vienas jų vadinamas Ruškiu”

Rietavo parko Baltieji vartai

Rietavo parko Baltieji vartai

„Garbusis svety, tebūnie tau ir tavo tėviškei pagarsinta: 1882 m. nutiesta pirmoji Lietuvoje telefono linija Rietavas – Palanga. 1892 m. Rietave pradėjo veikti pirmoji Lietuvoje eletrinė. Tai kunigaikščių Oginskių darbai Rietavui ir Tėvynei. 1992“.

Spraudės Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčia

Spraudės Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčia

"Nors dėl beišnykstančių Spraudžio kaimo žmonių pamaldos bažnytėlėje vyksta tik kartą per mėnesį, bet bažnyčia jauki, o spraudiškiai gali didžiuotis, turėdami savo parapiją"

Karių kapinės

Karių kapinės Tarybiniams kariams, žuvusiems 1941-1945 metais

Lėgų ąžuolas

Lėgų ąžuolas

Valstybės saugomas botaninis gamtos paveldo objektas. Apimtis – 6,15 m., aukštis – 23,5 m.